Podgrzewacze wody

Zapotrzebowanie na ciepłą wodę jest w każdym gospodarstwie domowym bardzo zróżnicowane. Z jednej strony wynika ono z ilości mieszkańców, z drugiej zaś strony z ich indywidualnych potrzeb.

Dodatkowo dzisiejsze urządzenia grzewcze wymagają dopasowania odpowiednich ogrzewaczy tak by ich działanie było poprawne i bezawaryjne.

Posiadamy w ofercie zasobniki do ciepłej wody użytkowej, oraz zasobniki buforowe wody grzewczej renomowanych producentów.

Oferta

Zasobniki firmy GALMET

Bardzo proste w montażu i obsłudze wymienniki posiadające obudowę skay/folia PVC lub płaszcz z tworzywa. Współpracują ze wszystkimi typami kotłów. Długą żywotność urządzenia zapewniają anoda magnezowa i emalia ceramiczna "EXTRA GLASS", które stanowią zabezpieczenie przed korozją. Ogrzewacze ocieplone zostały pianką polistyrenową lub poliuretanową. Posiadają wężownicę spiralną o dużej powierzchni. W ofercie znajdują się również elektryczne komplety grzejne do montażu w wymiennikach.

Zalety:

  • Szeroka gama produktów
  • Powłoka ceramiczna „EXTRA GLASS”
  • Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
  • Możliwość konfiguracji oraz doboru
  • Elementy doposażenia

Pojemnościowe podgrzewacze firmy Viessmann

Program Vitocell obejmuje podgrzewacze od 100 do 1000 litrów. W zależności od zastosowania mamy do dyspozycji pełną gamę produktów. Wymienniki do kotłów gazowych, kolektorów słonecznych, czy pomp ciepła o zwiększonej mocy wężownicy. Charakteryzują się wyjątkową estetyką i jakością wykonania.