Instalacje wodno - kanalizacyjne

Instalacje wewnętrzne zarówno wody, jak i kanalizacji wymagają staranności wykonania w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Proponujemy Państwu profesjonalny montaż instalacji wewnętrznych na materiałach renomowanych firm. Dbamy o jakość naszych usług, co przekłada się na długowieczną i bezawaryjną eksploatację.

Instalacje wodno - kanalizacyjne

Oferta

System rur i kształtek z PP

System rur i kształtek z PP (polipropylenu) stosowany jest w instalacjach wody zimnej i ciepłej od wielu lat. Jest materiałem sprawdzonym i bardzo trwałym. Dzięki zaletom takim jak duża wytrzymałość mechaniczna, wysoka odporność na czynniki chemiczne oraz szybki i prosty montaż jest najpopularniejszym materiałem instalacyjnym stosowanym w budownictwie mieszkaniowym, przemyśle, rolnictwie itp.

Do połączeń służą kształtki zgrzewane i gwintowane, umożliwiające łączenie instalacji z innymi systemami. Łączenie odbywa się poprzez zgrzewanie rur i kształtek, podczas którego wysoka temperatura tworzy monolityczne połączenie.

Stelaże podtynkowe DuofixBasic

to najlepsze rozwiązania do podwieszanych elementów sanitarnych. Wieloletnie doświadczenie producenta gwarantuje wysoką jakość i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Mamy do dyspozycji duży wybór przycisków spłuczki oraz możliwość zamówienia części zamiennych.